Коучинг бізнес рішень - підхід, гарантуючий бізнес успіх від бізнес-коуча Олени Бойко

Коучинг бізнес рішень – підхід, гарантуючий бізнес успіх від бізнес-коуча Олени Бойко

Інформація про ефективне використання власних бізнес ресурсів набагато важливіше грошей, а вміння ефективно використовувати цю інформацію – це керування грошовим потоком.

Конкуренція вже перейшла на рівень мислення, на рівень роботи з інформацією і саме від володіння цим рівнем і залежить діловий успіх.

Період накопичення знань закінчився. Тепер не досить знати «як?», Необхідно вміти ефективно використовувати себе і свої ресурси в постійно мінливому діловому середовищі. Необхідно швидко рости внутрішньо відповідно до відбувающихся зовнішніх змін, постійно підтягуючи внутрішню відповідність себе та свого бізнесу, свого персоналу.

Як це робити?

Перш за все необхідно змінити підхід до постановки та вирішення бізнес завдань. Потрібно перейти з рівня:

– Чого ми не знаємо?

На рівень:

– Що необхідно зробити, щоб отримати потрібний результат?

Тільки постійне рішення бізнес завдань на рівні «зробити» гарантує бізнес відповідність і успіх.

У чому відмінність цих двох рівнів – це абсолютно два різних підходи та запит зовсім різної інформації.

Перший рівень – Чого ми не знаємо?

Це пошук або отримання інформації «як щось робити?». Підхід «навчіть» робити! Це абсолютно пасивний запит, який говорить про накопичення інформації, а не її використання. Це можливість нічого не робити і виправдовувати свою бездіяльність. Цей рівень має низьку результативність.

Інший рівень – Що необхідно зробити, щоб отримати потрібний результат?

Це пошук інформації для вибору та виконання потрібний дій, щоб вирішити наявну задачу. Підхід «що зробити, щоб отримати результат?» – Це активна позиція спрямована на використання інформації, на рішення бізнес завдань. Це гарантований рух в бік результату.

Тільки тут є один маленький нюанс. Шукати що потрібно зробити, шукати рішення, повинен той хто буде його реалізовувати інакше відбувається перехід (відкат) на перший рівень.

Саме тут захований секрет ефективного управління. Керувати необхідно рішенням бізнес завдань, а персоналу надати можливість їх вирішувати і реалізовувати прийняті рішення відповідно до рівня їх відповідальності. Інакше персонал спокійно житиме на рівні «як» і отримувати за це гроші.

– А з якою інформацією працює Ваш персонал?

Звичайно перехід з одного рівня мислення на інший це насамперед зміна внутрішньої позиції з позиції споживання (інформації) на позицію відповідальності (прийняття рішень на основі інформації). Цей перехід неможливо здійснити за вказівкою зовні або через мотивацію персоналу. Такий перехід не відбувається миттєво.

Він можливий лише шляхом розподілу відповідальності всередині бізнесу. Коли кожен вирішує свої завдання і доводить процес вирішення до результату.

І звичайно цей перехід починається з самого бізнесмена (керівництва) і його вміння перебувати на рівні: «Що необхідно зробити, щоб отримати потрібний результат?» Запускаючи цей підхід всередині себе бізнесмен (керівництво) обов’язково його переносить в бізнес і починає керувати персоналом виходячи з цієї позиції. Персонал відповідно підтягується під рівень бізнесмена (керівника) і починає змінювати свій підхід до роботи. При такому підході результат гарантований, а успіх неминучий.

Саме тренуванням такого підходу я й займаюся – бізнес-коуч Олена Бойко.

У ході бізнес коучинга:

  • Відбувається перехід з першого рівня на другий рівень роботи з інформацією;
  • Чітко вивіряється позиція відповідальності та її розподіл (делегування);
  • Вибудовується внутрішня відповідність, що забезпечує чітку постанову задач;
  • Нарощуються необхідні навички та вміння;
  • Ставляться і вирішуються поточні бізнес завдання.

І найголовніше коучинг відбувається чітко під завдання бізнесмена (керівництва), під насущний запит. Тільки саме потрібне та актуальне. Такий підхід добре економить час бізнесмена (керівництва), так як робота відбувається в реальному часі з реальними завданнями. В результаті економиться не одна 100 годин часу бізнесмена (керівництва). Вартість бізнес коучингу не тільки досить швидко окупається, але ще й дає економічний ефект.

Результат, час та гроші дуже важливі показники при вирішенні бізнес завдань і саме зміну цих показників забезпечує коуч-тренування та правильний підхід. Але найголовніше, що перейшовши на рівень «що зробити?» можна легко йти в потрібному напрямку і лідирувати за багатьма показниками.

Ви готові почати підхід до бізнес успіху?

Коучинг бізнес команд

Олена Бойко – бізнес-коуч, що створює результат.

+38 099 23-850-33

QR: Коучинг бізнес рішень – підхід, гарантуючий бізнес успіх від бізнес-коуча Олени Бойко