Коучинг бізнес команд

Коучинг бізнес команд

Успіх будь-якого бізнесу безпосередньо залежить від злагодженості та взаємодії гравців в команді. Кожен з партнерів або керівників приймає певні рішення і запускає різні процеси, намагаючись отримати бізнес результат. Звичайно всі прагнуть до кращого і намагаються все робити найкращим чином, але у всіх діях та рішеннях завжди присутня особиста спрямованість, саме вона і визначає можливість неймовірних бізнес досягнень або банальну неефективність.

Так, все залежить від ключових гравців бізнес команди – партнерів, керуючих та керівників. Наскільки їх спільні дії, дійсно спільні?

Адже команда – це не набір гравців, а насамперед спільна командна праця, коли кожен діє впорядковано і все разом виходить погоджено. І тоді зрозуміло «як», « коли» та «навіщо». Коли всі взаємодіють під певний результат, чітко розуміючи що виграш команди – це вміння кожного бачити потрібне, виділяти головне і діяти спільно. Інакше навіщо всі разом зібралися?

Звичайно всі збираються, щоб виграти бізнес успіх. Але не всі вміють грати в команді, а це одна з необхідних умов виграшу!

Або Ви граєте в команді, або йдете з команди, інакше програють усі і команда, і Ви. Але дуже часто гравцям здається, що вони праві у своїх діях та рішеннях. Ну, а якщо так думає не один гравець (партнер, керівник), то починається бардак і топтання на місці, всі начебто діють, виконують свою роботу, але якщо скласти все разом, то бізнес результат не складається.

Від правильного внеску кожного гравця в командну гру залежить бізнес успіх! Все досить просто, залишається тільки навчиться грати в команді. 

Стати командою переможців – це цілком можливо та реально, потрібно тільки правильно тренуватися і вдосконалювати командну гру.

Хочете чи ні, але бізнес команда тренується щодня, питання тільки в тому що вона тренує :

  • об’єднання чи протистояння;
  • розуміння або відстоювання;
  • зближення або заперечення;
  • взаємодію або протиставлення.

Тільки сама команда може вирішити наявні завдання, зняти внутрішні розбіжності, протиріччя та змінити спосіб ведення спільної гри, але для цього їй потрібен коуч (тренер), який допоможе правильно тренуватися і навчить злагоджено та ефективно вести свою бізнес гру.

Переможцями не народжуються, ним стають. Не буває готових бізнес команд. Є команди, які готові тренуватися під свій бізнес успіх.

Тренуватися самостійно набагато складніше адже в реальній грі нікому структурувати та відстежувати важливі параметри взаємодії. Також тренуватися самостійно досить марнотратно по грошах і часу. То на що у коучингу йде кілька годин, при самостійному тренуванні це місяці, а то й роки. А деякі так і не досягають зіграності, тільки вкладають зусилля та гроші.

Коучинг бізнес команд – це цілеспрямоване тренування з коучем під бізнес завдання команди. Це рішення і досягнення, можливість набагато швидше рухатися і підвищити командну зіграність та продуктивність. Це високо ефективне вкладення часу і грошей, адже для команди немає нічого краще перемоги та бізнес досягнень.

Коучинг делегування для бізнес команд

“Удача. Гроші. Успіх” для бізнес команд

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат

+38 099 23 850 33

QR: Коучинг бізнес команд