Коучинг майстерня "Удача. Гроші. Успіх." для бізнесменів

Коучинг майстерня “Удача. Гроші. Успіх.” для бізнесменів

Скільки існує світ, стільки й говорять про удачу, гроші та звичайно успіх.

  • Вони завжди поруч або вислизають?
  • Як їх знайти та утримати?
  • Що для цього потрібно?
  • Фактори ризику?
  • Закономірності і правила?

У ході майстерні ми відповімо на ці та інші важливі питання. Обійдемо все з різних сторін та знайдемо потрібні складові для отримання настільки бажаних: удачі, грошей та успіху.

Це буде сфокусована робота для бізнесмена або керівника в потрібному напрямку успіха. Це можливість подружитися з удачею. Та шанс вибудувати ефективні взаємовідносини з грішма. Тільки звільнившись від зайвого можливо на всі 100 використати свій ресурс та побачити реальні можливості, які неминуче ведуть до результату. Залишається тільки вбудувати потрібне ставлення і тоді успіх може бути постійним, гроші прибувати, а удача супроводжувати.

Отримала досвід ведення свого життя по життю, прийшло розуміння, чого хочеться в житті та в бізнесі. Розмиті образи перетворилися на чіткі і конкретні плани та бажання. Настало поняття про відповідальність за все що відбувається в житті, навчилася визначати ситуацію в якій перебуваю і правильно виходити з чужої гри, образи та т.д. А так само самій не входити в емоції, в контроль, в чужу гру. Визначила особисті перспективи, змінилося багато сімейних ситуацій.

Марина – дизайнер інтер’єру

Кожен обирає свій шлях до результату. Питання тільки в тому, якої довжини він буде? Адже можна взяти карту і з’єднати потрібні пункти. І тоді зустріч з результатом станеться набагато швидше. А зробивши один раз можливо повторювати неймовірну кількість разів, для цього потрібна тільки відповідна підготовка. Саме цим ми й будемо займатися в ході коучинг-майстерні, тільки важливе та потрібне для досягнень і перемог, під реальні завдання бізнесмена або керівника. Використай можливість, прискорь своє просування.

Коучинг-майстерня “Удача.Гроші.Успіх” для бізнесмена або керівника – це індивідуальне коуч-тренування (очно у Дніпропетровську або дистанційно) у зручний для Вас час.

Це 9 годин індивідуального бізнес коучингу протягом 1,5 місяця.

Вартість 4500 грн. за півтора місяця плідної роботи та персональний результат. Перепропіші свій файл результативності!

ЗАМОВИТИ КОУЧИНГ “УДАЧА. ГРОШІ. УСПІХ” ДЛЯ БІЗНЕСМЕНА


QR: Коучинг майстерня “Удача. Гроші. Успіх.” для бізнесменів