Про коучинг в коуч-термінах

Про коучинг в коуч-термінах

У кожному з нас є величезний внутрішній потенціал, який може привести до реалізації заповітної мрії або досягнення великої мети. Але не кожен знає як його направити в потрібному напряміку, витративши при цьому невелику кількість зусиль.

Найскладніше це почати використовувати свій внутрішній потенціал. Потрібно розкрити себе і діяти, вивіряючи свій рух. Звичайно, по початку світ буде перевіряти на міцність, створюючи ілюзорні перешкоди. Їх можна подолати, проявивши наполегливість і гнучкість, направивши зусилля в потрібне русло. Природно, все це легше робити з помічником (партнером), який зацікавлений в отриманні бажаного результату і володіє потрібними знаннями в питаннях особистої або ділової ефективності.

У русі до мети важливі не тільки докладені зусилля та вектор їх застосування, а й витрачений час. Швидкість руху і час досягнення результату дуже істотно змінюються при використанні коучингу.

Коучинг (англ. сoaching – навчання, тренування) – сучасний метод навчання спрямований на вирішення поставлених завдань, на досягнення бажаного результату в діловому або особистому житті.

Кожна людина дуже легко навчається і може навчитися багато чому, тільки потрібно знати чому і як навчатися. Саме у вирішенні цих питань і може допомогти коуч.

Коуч (англ. сoach – тренер, інструктор) – це персональний тренер, який допомагає досягти бажаного результату і сфокусуватися на найважливішому і потрібному. Коуч тренує гравця, як спортсмена, готуючи його до майбутніх подій, допомагаючи йому професійно вирости і підвищити клас своєї гри на “поле”, під назвою життя.

Гравцем – в коучинзі називають тренируємого (клієнта). Він як спортсмен, у міру проходження коучингу, навчається необхідним навичкам і прийомам для ведення успішної ділової гри. Стає впевненим гравцем на своєму “полі”, здатним в подальшому використовувати розкритий потенціал в різних напрямках своєї діяльності та житті.

Грою – називається та сфера діяльності, в якій планується отримати результат.

Результат – це той приз, який ми отримуємо по завершенню якоїсь діяльності, виконаної роботи. Нам усім потрібен результат. Він є певним мірилом, що говорить про правильність нашого руху. За результатами можна орієнтуватися та говорити про ефективність.

Ефективність (лат. effectus – виконання, дія) – здатність виконувати роботу і досягати необхідного або бажаного результату з найменшою втратою часу і зусиль.

Саме на підвищення ефективності і спрямований коучинг. Всі ми дуже різні, і саме в коучинзі можливий індивідуальний підхід для розкриття потенціалу та швидкого досягнення результату.

Основний постулат коучингугравець володіє необхідними ресурсами, потенціалом для вирішення наявних завдань.

Потенціал – це внутрішні сили, можливості і способи, які можуть бути використані гравцем у своїй грі.

На жаль ми володіємо багатьма знаннями з різних предметів, але тільки одиниці вміють ефективно використовувати свій потенціал, свої ресурси. А сучасний світ вимагає все більшої відповідності в особистісному плані, готовності приймати рішення і правильно ставити завдання, усвідомленості в своїй діяльності.

Саме в ході коуч-тренувань можна легко навчиться бути мобільним та ефективним.

Коучинг це можливість стати гравцем вищого рівня.

Коучинг бізнес команд

Коуч-діагностика для бізнесменів.

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33
QR: Про коучинг в коуч-термінах