Коучинг організацій

Коучинг організацій

Організація – це організм, який динамічно розвивається, має свої внутрішні правила та цінності. Успішність організації залежить від зовнішніх та внутрішніх факторів. Як правило, всі організації враховують зовнішні фактори і прагнуть йти в ногу з ними. Для цього продумують нові стратегії або правила роботи з клієнтами (постачальниками), змінюють зовнішні сторони бізнесу. Але успішність нових стратегій і правил  багато у чому залежить від внутрішніх чинників. Адже правила треба ще втілити в життя, а внутрішні зміни відбуваються дуже повільно або взагалі не відбуваються, якщо ці зміни не ініціювати.

Всю роботу в організації виконують люди і від їх готовності, компетентності, гнучкості та мобільності залежить дуже багато. Та й старі правила, установки та цінності не зникають самі собою і не змінюються відразу, як тільки організація декларує нові правила роботи. Необхідна робота з персоналом щодо впровадження цих змін, і по залученню співробітників в нову дійсність.

Коуч працює з персоналом в заданому напрямку розвитку організації, розширює поле бачення персоналу. Адже, що б жити і діяти по-новому це нове треба розуміти, приймати і мати бажання втілити в життя. І коуч супроводжує співробітників по шляху цих змін.

У ході роботи підвищується ефективність кожного, купуються нові навички та компетенції, розкривається внутрішній потенціал, як окремого співробітника, так і всієї організації в цілому. Адже знімаючи «обмеження» ми звільняємо шлях у новому напрямку.

Проводимо роботу за такими напрямками:

  •     супровід керівника в пошуку нових напрямків, у формуванні бачення змін та розвитку організації;
  •     розвиток і навчання персоналу для вирішення поставлених завдань;
  •     структурна оптимізація організації.
QR: Коучинг організацій