Коуч-діагностика для бізнесменів

 • СВОЄЧАСНЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ БІЗНЕС ЗАДАЧ
 • ПОШУК ТА УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД ЗІ ШЛЯХУ ДО БІЗНЕС-РЕЗУЛЬТАТУ

У будь-якому бізнесі всі сили, ресурси і завдання спрямовані на отримання фінансового результату. Топто отримання грошей. Бізнес – це процес вилучення фінансового результату з виконаного бізнес-процесу. Фінансовий результат говорить про якість спрацьованості бізнес-процесів. Результат завжди пов’язаний з процесом.

На фінансовий результат впливають багато чинників. Всі їх перераховувати не має сенсу. Пропоную їх просто розподілити на зовнішні та внутрішні чинники. Зовнішні чинники – це реалії існуючого ринку. І цими чинниками керувати Ви не зможете, якщо Ви не великий гравець на цьому ринку. Внутрішні чинники – це все, що знаходиться всередині Вашого бізнесу. Це те чим Ви керуєте, як бізнесмен. Саме ці внутрішні чинники сильно впливають на фінансовий результат Вашого бізнесу.

Ці чинники можуть:

 • пожирати Ваші фінанси, ресурси;
 • відлякувати клієнтів;
 • заважати росту Вашого бізнесу;
 • розвалювати бізнес;
 • тощо.

Ви, як бізнесмен, запустили бізнес-процеси свого бізнесу. Якщо Вас не влаштовує результат, Ви можете провести діагностику і зрозуміти, що не працює, а що працює не так як Вам треба. Де накладки, що працює в неповну силу, через що втрати …

Звичайно, діагностику Ви можете зробити і самостійно. Це цілком можливо. Але для цього Вам потрібен свіжий погляд на все, що відбувається всередині Вашого бізнесу. Це досить складно, так як Ви залучені в бізнес-процес. До кожного учасника бізнес-процесу у Вас є своє ставлення, і це ставлення не завжди дозволяє Вам бути об’єктивним до подій. Ще потрібен час, щоб все побачити по-іншому. Але ринок говорить про те, що бізнес-відповідність необхідна зараз або Ви запізнилися.

Результат Вам потрібен сьогодні!

Ви можете вибрати й інший варіант – консалтинг Вашого бізнесу. Тут Вам теж знадобитися час. Час, щоб вибрати потрібних фахівців. Час на консалтинг.

Консультанти видадуть Вам повний звіт про те, що і як у Вас працює або не працює. Здавалося б, бери і міняй. Але, як правило, консалтингова робота оплачується, а результат цієї роботи – звіт, лягає в стіл. Ви оплачуєте діагностику, якою ніколи не скористаєтеся!

Чому не скористаєтеся?

 1. Діагностику робили незалежні консультанти, це їхня думка. Їхне бачення Вашої бізнес ситуації. Це вони бачать, що і чому не працює, або як працює.
 2. Бачать вони, але змінити можете тільки Ви! А що Ви можете змінити, якщо Ви нічого не бачите?

Ось і виходить, що б отримати бажаний бізнес-результат необхідно налагодити бізнес-процес під результат. Щоб налагодити бізнес-процес:

 • треба бачити, що необхідно змінити,
 • необхідно знати як змінювати,
 • потрібно мати повноваження для відлагодження бізнес-процесів,
 • і все це необхідно робити своєчасно, інакше це вже буде не актуально.

Адже бізнес це рух в сторону результату і рішення бізнес завдань відповідно до змін, що відбуваються. І все це може зробити тільки бізнесмен (або керуючий бізнесом), що прагне до результату і володіє ситуацією.

Тому пропоную Вам вибрати третій варіант – коуч-діагностику. Це діагностика Вашого бізнесу під Ваші завдання! Цю роботу ми будемо проводити разом:

 1. Ви, як бізнесмен, керуючий ситуацією і володіючий інформацією.
 2. Коуч, що відкриває і підтримує процес рішень Ваших бізнес завдань.

Коуч-дагностіка – це спільна робота з вирішення Ваших завдань та отримання рішень, які Ви зможете реалізувати.

Така коуч-діагностика дуже ефективна, так як Ви отримуєте відповіді на важливі та актуальні питання для відлагодження роботи Вашого бізнесу, для отримання потрібного Вам бізнес-результату. В ході коуч-діагностики Ви відкриваєте своє нове бачення процесів Вашого бізнесу. Знаходите свіжий, більш об’єктивний погляд. Отримуете потрібні рішення.

В результаті такої роботи Ви маете:

 • реальне володіння ситуацією;
 • управлінські рішення, які Ви зможете реалізувати;
 • посилення своєї позиції, як керівника;
 • розуміння сильних та слабких сторін свого бізнесу;
 • істотну економію грошей, часу і ресурсів.

Бачення ситуації дає Вам можливість перезапустити потрібні бізнес-процеси, реалізувати прийняті рішення і поставити завдання, які приведуть до результату. Всі потрібні для цього повноваження у Вас є. У Вас з’являється можливість налагодити бізнес-процес для отримання бажаного бізнес-результату. Хіба не до цього Ви прагнете?

ЗАМОВИТИ

Чому коуч-діагностика працює?

Тому, що Результат завжди пов’язаний з процесом. Виявивши в процесі неполадки, легко знайти способи їх усунення. До тих пір поки Ви не знаєте, що у Вашому бізнесі працює не ефективно Ви отримуєте:

 • падіння продажів, збитки;
 • втрату клієнтів, постачальників;
 • плинність кадрів;
 • зірвані поставки;
 • потрібне виберіть або додайте!

Все перераховане це результат збоїв у роботі бізнес-процесів. Ви кажете що в кожному бізнес-процесі беруть участь люди і це вони змазують результат. Да роботу виконує найнятий персонал, але Ви як бізнесмен керуєте персоналом.

Ви керуєте персоналом, персонал створює результат. Немає потрібного результату перевірте процес.

Чим чіткіше і об’єктивніше Ваше бачення і розуміння спрацьованості бізнес-процесів, тим легше керувати персоналом і отримувати потрібний результат.

Вирішуючи завдання свого бізнесу в коучингу ви отримуєте можливість знайти оптимальні рішення, які ви зможете реалізувати, при цьому істотно заощадивши сили, час і гроші.

Рішення Вам потрібно сьогодні.

ЗАМОВИТИ

Коуч-діагностика – це своєчасне та ефективне вирішення бізнес задач по Skype або телефоном (стільниковому, стаціонарного), очно у Дніпропетровську.

Це сфокусована робота протягом 2,5  години (150 хвилин) над Вашим бізнес завданням. За такий короткий термін Ви отримуєте відповіді на важливі для Вас питання.

Вартість коуч-діагностики тривалістю 2,5 години становить 3000 грн.

Гарантія!

 1. У результаті коуч-діагностики Ви знайдете робоче рішення, реалізувавши яке Ви отримаєте потрібний бізнес-результат.
 2. В ході роботи Ви можете знайти рішення за більш короткий час. Тоді ми з Вами фіксуємо відпрацьований час (кількість хвилин) і у Вас виникає перед оплачений час, який Ви можете використати для подальшої роботи над своїми бізнес завданнями.

В ході такої роботи Ви не тільки своєчасно вирішуєте поставлене завдання, але ще відпрацьовуєте навик вирішення подібних завдань, знайомитеся з новим способом вирішення завдань. Ви тренуєтеся бути ефективним, отримуючи результат.

ЗАМОВИТИ

 

Олена Бойко бізнес-коуч, що створює результат.

Leave a Reply