Бізнес коучинг - це просто метод ефективного рішення...

Бізнес коучинг – це просто метод ефективного рішення…

У кожного бізнесмена є певна кількість питань та завдань, які необхідно вирішити. Але дуже багато відтягують ухвалення рішень з тих чи інших причин і часто можуть дуже довго вирішувати. Перебуваючи в стані невизначеності бізнесмен починає відчувати перевантаження та природно втрачає внутрішню зібраність, мобільність. Зростаэ дискомфорт, але нові завдання продовжують виникати та запитувати рішення … Черга з невирішених завдань і питань жодним чином не сприяє успішному веденню справ та фінансовому процвітанню.

Бізнес коучинг дозволяє швидко знаходити потрібні відповіді та приймати правильні рішення. Коучинг запускає процес оптимального руху та ефективного використання ресурсів. Адже в ході коучингу бізнесмен як спортсмен проводить практичне тренування та реально поліпшує свою бізнес «форму», нарощує необхідні «м’язи»-вміння, відпрацьовує правильний підхід.

Коучинг може бути спрямований на різні сфери діяльності та на вирішення завдань власника або власників бізнесу, менеджерів будь-якого рівня. Коучинг – це просто метод ефективного рішення ділових, професійних і особистих питань. Простіше витратити 1 годину і знайти рішення, вибудувати бачення, внутрішньо підготуватися до переговорів або майбутніх подій (змін), ніж піти шляхом проб і сумнівів. Звичайно за годину коучинга необхідно сплатити і це багатьох зупиняє. Адже коучинг не дешева послуга. Але якщо підійти до питання з точки зору доцільності, то повністю змінюється картина.

Якщо просто взяти 1 день витрачений на пошук рішення , то можна легко побачити реальну економію від використання коучингу. Проста математика дуже добре показує фінансові втрати при затягуванні з ухваленням рішення. Просто проведіть реальні розрахунки по одному з довго не вирешенним питанням. Пропоную взита і порахувати.

1 день = 8 годин ( робочих).

Тепер просто помножте 8 на вартість однієї Вашої робочої години.

Ви знаєте скільки коштує 1 година Вашого робочого часу?

Якщо ні , то Вам необхідно терміново визначити її вартість. Знаючи, скільки коштує Ваш час Ви абсолютно по іншому будете діяти.

Тепер додайте вартість 8 годин роботи Ваших партнерів ( підлеглих) включених в процес вирішення цього питання (завдання) або залежних від цього рішення.  Врахуйте всіх.

Так само можна додати фінансові втрати пов’язані з відстрочкою рішення.

Яка цифра у Вас вийшла?

Не будемо додавати вартість втрачених можливостей,  вартість інших невиконаних справ, адже ці складові дуже важко оцінити у фінансовому еквіваленті. Так само неможливо оцінити вартість внутрішніх сил спрямованих на пошук і оцінку рішення…

Ми взяли тільки один день і приблизно оцінили вартість, але дуже часто прийняття рішень затягується на тижні, місяці, а то й роки. Навіть якщо вище отриману суму просто помножити на 7 вже досить більше ніж вартість 1 години коучингу .

Але найголовніше, рішення бізнес завдань у коучингу це не тільки економія фінансових ресурсів, це ще і вивільнення часу та енергії бізнесмена або команди.

Бізнес коучинг економить час, ресурси, фокусує увагу, розширює поле бачення, розкриває потенціал, прискорює просування до мети, збільшує бізнес ефективність. Коучинг надає можливість піти у відрив та отримати результат.

Робота з бізнес-коучем проходить у формі телефонних, skype сесій або очно в Дніпропетровську.

Тривалість сесії від 30 хв. до 1,5 годин.

Бізнес-коуч саме той фахівець, який тренує під поставлене завдання, а не в загалі. Коуч систематизує та прискорять процес спрямованого навчання і розвитку клієнта в заданому напрямку. Бізнес-коуч запускає важливі і потрібні процеси для бізнесмена або бізнес команди та виводить на новий рівень можливостей та досягнень.

Напрямки роботи:

Всі напрацьовані в ході коуч-тренування навички, вміння, особиста готовність та ефективні рішення назавжди залишаються в арсеналі клієнта та підлягають багаторазовому використанню.

Коучинг бізнес гравців

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33

QR: Бізнес коучинг – це просто метод ефективного рішення…