Чому саме коучинг?

Чому саме коучинг?

Тому, що коучинг спрямований на персональне навчання і це є на сьогодні дуже важливим аргументом. Глобальна стандартизація знань не може вирішити питання індивідуальної відповідності людини в кожну хвилину її життя, просто тому, що зовнішні зміни відбуваються досить стрімко, а одержані знання не встигають стати вміннями. Відповідно, людина не може адекватно їх застосовувати у швидко мінливій реальності. Виникає ефект «відставання». У чому його суть? Стикаючись з питанням, людина не вирішує його відразу по ходу, а відкладає рішення на деякий час. Але якщо раніше таких важливих питань було досить мало і їх рішення можна було відкласти, давши собі можливість подумати, вивірити свої дії, то зараз все кардинально змінилося. Якщо питання не вирішено по ходу його виникнення (актуальності), то рішення прийняте пізніше вже не зможе вирішити «того» питання, оскільки в нинішній момент часу ситуація яка сформувала «те» питання видозмінилася і вимагає зовсім іншого рішення. Ефект «відставання» полягає в тому, що відстрочене рішення створює запізнення і людина просто випадає з реальної ситуації та починає діяти з відставанням. Нашарування декількох відкладених рішень створює некеровану ситуацію. Для вирівнювання ситуації необхідно докласти достатню кількість сил та часу. А за цей час виникає ще кілька питань, які потребують вирішення і якщо їх не вирішити відразу, то знову виникає відставання і Ви просто починаєте жити із запізненням. Рішення вчорашніх завдань це просто біг на місці, який досить швидко виснажує і нікуди не веде.

Що робити?

Почати вирішувати питання в момент їх виникнення. Жодне питання не залишати без рішення, навіть саме маленьке. Приймати рішення та діяти. А для цього необхідно чітко та швидко оцінювати наявну ситуацію, правильно виокремлювати джерело змін, зважувати всі «за» та «проти», оцінювати ризики і розуміти можливі наслідки своїх рішень. Своєчасно закривати питання. Прямо, як за кермом автомобіля.

Так, сучасний світ досить сильно змінився і тепер щоб досягти успіху необхідно бути мобільним та рішучим, включеним в дійсність подій. Щоб бути таким, потрібно вміти все це робити легко і спокійно.

Саме вміти робити, а не просто знати як робити. Дуже великий розрив між знаю і вмію. Порівняйте:

  • знаю як водити автомобіль

або

  • воджу автомобіль

З ким Ви поїдете? 🙂

Але чомусь більшість наполегливо продовжують витрачати свій час та гроші на те, «як» водити, замість того, щоб раз і назавжди закрити питання і просто навчиться водити.

«Водити» свій бізнес від завдання до завдання, навчиться керувати легко та ефективно, і при цьому рухатися туди, куди вирішили, а не куди вийде.

Цікаво, що вміння водити автомобіль або вміння керувати бізнесом не можливо просто передати (подарувати) і не можливо просто отримати (купити).

Водіння автомобілем або управління бізнесом це персональні вміння, яким можна тільки навчиться!

Про автомобіль всі згодні і просто починають навчатися водінню. І, природньо, практичне навчання водінню автомобілем дозволяє стати водієм і впевнено керувати машиною.

З бізнесом складніше, здається, що в когось є рішення і його можливо просто натягнути на свій бізнес. Але ніхто не говорить, що адаптація чужого рішення під свій бізнес це теж завдання, яке потрібно вміти вирішувати. Та ще не факт, що чуже рішення зможе вирішити Ваші бізнес завдання.

Насправді, все набагато простіше! Рішення можна знайти, якщо правильно поставлена задача. Якщо у Вас немає рішення, значить Ви просто не поставили завдання. Якщо у Вас немає поставленого завдання, навіщо Вам тонна інформації «як»? .. У пошуках «як» вирішити, Ви відкладаєте рішення актуальних задач, а це вже відставання і пробуксовка на місці. А по дорогах бізнесу їде багато «машин» …

Для отримання результату потрібно просто правильно поставити завдання.  А це вже практичне вміння управляти бізнесом і цьому можна тільки навчиться.

Альтернатив немає, хочеш отримати бізнес-результат, навчайся або відстанеш!

Бізнес-коуч є тим інструктором, який навчає водити «автомобіль свого успіху» по дорогах бізнесу. Куди їхати і з якою швидкістю вирішує сам бізнесмен-«водій». Бізнес-коуч тільки допомагає стати віртуозним «водієм».

Так, саме швидке та продуктивне навчання відбувається в коучинзі. Адже, коучинг надає:

  • суто персональне навчання для бізнесмена (команди, організації);
  • навчання, чітко сфокусоване на реальних потребах бізнесмена (бізнесу);
  • нічого зайвого, тільки практичні рішення та вміння для досягнення результату;
  • підвищує конкурентоспроможність і бізнес відповідність.

Ви цінуєте свої сили і свій час, тоді коучинг допоможе їх конвертувати в бізнес ефективність.

Коучинг бізнес гравців

Коучинг бізнес команд

Олена Бойко – бізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33

QR: Чому саме коучинг?