Емоції бізнесмена або коучинг емоційної відповідності

Емоції бізнесмена або коучинг емоційної відповідності

Людей без емоцій не буває…

Бізнес створює та розвиває бізнесмен, а будь-який бізнесмен – це насамперед людина, яка наповнена різними емоціями і саме від емоційного стану і залежить, що буде відбуватися в ту чи іншу хвилину часу.

Як людина зреагує на зміни, складності або нестикування?

Саме від емоційного стану  і залежить «яке» рішення буде прийнято і «як» воно буде реалізовано.

І виникає одне питання:

– Ви керуєте своїми емоціями або емоції керують Вами?

Якщо Ви дійсно керуєте своїми емоціями, то тоді у Вас достатньо часу, щоб все встигнути і навіть можна спокійно зосередиться на головному та потрібному. Ви досить спокійно та продуктивно вирішуєте поточні завдання, бачите всі взаємозв’язки і тверезо оцінюєте перспективи.

І все зовсім по-іншому, коли емоції управляють бізнесменом. Сумніви і протиріччя тримають в напрузі, постійний поспіх та брак часу. Час ніби зникає, а кількість невирішених завдань зростає і здається, що з цим не можливо впоратись. Добре, якщо не зростають борги і достатньо коштів  для покриття непередбачених витрат.

Саме наші емоції визначають «як» ми сприймаємо те, що відбувається. Вони просто як якісь «маячки» сигналізують людині про щось важливе для неї, але як правило ці сигнали залишаються без уваги і відбувається накопичення емоцій, їх застрявання всередині і бізнесмен навіть не помічає, що рішення було «емоційним».

Ну, а будь-яке «емоційне» рішення:

  • це втрати часу, зусиль та грошей;
  • зірвані або непродуктивні перемовини;
  • втрата взаємозв’язків та взаєморозуміння;
  • зовсім не передбачувані результати.

Можна говорити про взаємозв’язок бізнес ефективності з емоційним змістом при прийнятті рішень. Чим більш бізнесмен емоційно нейтральний, чітко розуміє свої емоції, бачить та розуміє емоції інших в існуючих бізнес подіях тим легше управляти, ставити завдання, вести перемовини та отримувати потрібні бізнес результати.

Так що ж стоїть нарощувати – знання або емоційну відповідність?

Скільки б Ви не знали, як би не вивчали мотивацію, управління та принципи побудови бізнесу, все це просто кудись зникає в реальних бізнес обставаних як тільки виникає емоційна невідповідність. Як тільки емоції переважають в рішенні.

То чи варто вкладати час та гроші в те, що залежить від наших емоцій?

Може варто вкласти час та гроші особисто в себе, вбудувати в себе емоційну відповідність, яка веде до особистої ефективності. Ну, а ефективний бізнесмен може вирішувати задачі досить великої складності. І звичайно ефективне рішення бізнес завдань – це успіх та процвітання.

Ось так просто, «емоції» виявилися тим ключем, який є у кожного, але не кожен вміє ним користуватися.

Підвищуючи свою емоційну відповідність людина створює важливе – вдосконалює себе, а в перспективі отримує потрібне. І це вдосконалення назавжди залишається всередині і змінює якість життя, управління та можливостей.

Приведіть себе в емоційну відповідність в ході бізнес коучингу.

Звичайно, це серйозна робота, це тренування себе фактично в реальному часі з рішенням актуальних бізнес завдань. Коли одночасно відбувається:

  • рішення бізнес завдань,
  • вбудовування емоційної відповідності,
  • підвищення особистої ефективності бізнесмена (керівника),
  • перехід на новий рівень управління та особистих досягнень.

Коуч-тренування – це серйозний підхід до себе та свого бізнесу, оскільки відповідність виникає з систематично правильного підходу та підвищення своєї майстерності. Немає навичок і умінь, що не можливо розвинути. Просто потрібно вкласти час, бажання та гроші в себе і свою відповідність, потрібно чітко розуміти від «чого» саме залежить успіх і яка Ваша складова в ньому.

Ми залишаємося на тому рівні досягнення успіху, на якому перестаємо підвищувати свою майстерність. Будьте уважні – вкладайте час і гроші в свою майстерність та якість свого життя .

Коучинг-мобіл “Практичні рішення”

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат

+38 099 23 850 33

 

QR: Емоції бізнесмена або коучинг емоційної відповідності