Коучинг бізнес гравців

Коучинг бізнес гравців

Ви бізнесмен. У Вас є своя справа, в яку Ви вкладаєте свою працю. На хвилинку зупиніться. Залиште всі поточні питання і завдання. І просто подивіться на свій бізнес зі сторони. Окиньте поглядом все своє діло!

Ваш офіс, співробітників в цьому офісі, Ваших партнерів, виробництво … Важко перерахувати всі складові, адже в кожному бізнесі своє наповнення.

Уважно розгляньте всі складові Вашого бізнесу. Ретельно придивіться до всього, що є на цей момент в дійсності!

І спробуйте не поспішаючи, відповісти на питання:

– Наскільки складові Вашого бізнесу органічні та єдині в робочі будні, вони дійсно працюють над вирішенням бізнес завдань?

– Що працює на всі 100%, а що не працює і можливо з’їдає ресурс?

Спробуйте оцінити:

– Скільки часу у Вас йде на бізнес?

– Яку кількість сил Ви вже вклали у свій бізнес?

Зіставте!

– Чи відповідають вкладені витрати Вашого часу та сил, наявному результату на даний момент?

Звичайно, що б відповісти на ці питання необхідно:

  • Ваше щире бажання!
  • Ваш час!
  • Ваша увага!

Ви основний ресурс Вашого бізнесу.

Ви як бізнесмен, прагнете отримати потрібний Вам результат. Але якщо Вам не вдається отримати потрібний результат, значить потрібно знайти, що заважає отриманню результата. Для цього необхідно Ваше щире бажання знайти ці перешкоди.

Дійсно знайти, а не надати аргументи:

  • Чому не вийшло,
  • Що завадило,
  • Хто підвів,
  • Тощо.

Ці аргументи відхід від постановки та вирішення завдань.

Ви основний гравець Вашого бізнесу. Саме від Вашого бачення та відповідності поточним реаліям бізнесу залежить результат.

Ви приймаєте рішення і ставите завдання. І від того, які рішення ви приймаєте, і які завдання Ви ставите, залежить результат. Ви створюєте і запускаєте процес отримання результату.

Керуючи процесом, Ви створюєте результат.

– Наскільки Ви дійсно керуєте процесом?

Тепер можна задати ще дуже багато важливих і потрібних питань, але їх важко ставити, не почувши відповідей на попередні питання. Адже питання завжди випливає з поставленої задачі та відповіді на попереднє запитання! І кожен наступне питання природно відповідає поставленому бізнес завданню і спрямовано на його рішення.

Витративши час для отримання відповідей, і зосередивши увагу на вирішенні завдань, Ви отримуєте результат.

Робити, як усі вже не можливо, час скінчився.

Виграє тільки той:

  • Хто правильно та чітко ставить завдання;
  • Хто створює умови для виконання цих завдань.

Результат залежить від постановки та вирішення завдань.

Ось тут можна і потрібно говорити про Ваш потенціал бізнесмена, про Ваші управлінські навички, уміння чітко ставити завдання і про здатність запускати робочі процеси в напрямку потрібного Вам результату.

Ви найважливіший ресурс Вашого бізнесу.

Виходить, чим правильніше, ефективніше Ви використовуєте себе, як керуючий ресурс, тим краще працює і розвивається Ваш бізнес.

Направивши увагу на себе, на розвиток своїх управлінських навичок, на розкриття свого потенціалу, на підвищення своєї бізнес ефективності Ви змінюєте результат свого бізнесу. Ви отримуєте управлінську «форму», яка дозволить Вам ефективно управляти командою «гравців»-робітників, дозволить швидко та якісно вирішувати бізнес завдання, створювати потрібний результат, економлячи Ваш час, ресурси та гроші.

Підвищити бізнес ефективність, прокачати управлінські м’яз в чітко вивіреному напрямку, відповідно до внутрішних ресурсів та можливостей можна в бізнес-коучингу.

Бізнес-коучинг – це цільове вкладення часу та фінансів у Вас, як в ключового гравця Вашого бізнесу. Адже з «поля» Вашого бізнесу можуть піти одні «гравці»-робітники (партнери) і на їх місце прийдуть інші.

А Ви будете залишатися на «полі» свого бізнесу, скільки вважаєте за потрібне.

Ви створили свій бізнес і Ваша головна задача ефективно ним керувати і отримувати бажаний результат.

Замовити бізнес-коучинг можна за телефоном:

+38 099-23-850-33

Олена Бойкобізнес-коуч, який створює результат.

 

QR: Коучинг бізнес гравців