coaching-the-result-of-regularity

Бізнес коучинг – результат закономірний

Бізнес-коучу платять гроші за зміну ігрової можливості бізнесмена. Коучинг підвищує рівень гри бізнесмена, запускає механізм бізнес ефективності. Бізнесмен починає діяти по-іншому і звичайно одержує зовсім інший бізнес результат. Те, що робить бізнес-коуч це не ширвжиток, а індпошив під бізнес завдання. Це перепрошивка мислення бізнес гравця, виведення його на новий рівень можливостей та досягнень. Але все це можливо здійснити лише за однієї умови:

 • готовності бізнес гравця змінюватися та рости, при бажанні знайти вирішення своїх завдань.

Найважче для бізнесмена це почати цілеспрямовано тренуватися, зважитися на використання коучингу. Почати ставиться до себе як до спортсмена, від майстерності якого залежить результат бізнес ігри. Але всі обмеження легко знімаються, якщо бізнесмен дозволяє собі:

 • визнати, що є питання (завдання), які він не можете розвязати;
 • що необхідно підвищувати свою бізнес майстерність, а для цього потрібно правильно тренуватися.

Чому саме коучинг?
У коучинзі все відбувається набагато швидше, ніж в реальному житті. Тому коучинг для бізнес гравця це просто піт-стоп під час бізнес «заїзду». Звичайно піт-стоп потрібен не всім, а тільки бізнесменам серйозно налаштованим на бізнес гру, які цінують свій час та гроші, прагнуть поліпшити свою результативність. Адже простіше заїхати і змінити «не працюючу деталь» – прийняти потрібне рішення, ніж їхати та переживати про вимушений простій, а потім ще й ліквідувати його.

І в тому та іншому випадку Ви платите за вирішення цих питань. Тільки в першому випадку коучу за свою особисту ефективність та за вдосконалення своєї бізнес майстерності, досить символічну ціну і тільки гроші, при цьому зберігаючи час та отримуючи результат. У другому випадку плата несумірно більше в фінансовому еквіваленті, але при гасінні ще відбувається вигоряння і інших дуже важливих ресурсів, а також і можливостей.

Динаміка бізнесу дуже сильно змінилася і просто вимагає бізнес відповідності в кожну хвилину руху. Рішення приймаються швидко і необхідно вміти миттєво оцінювати вартість кожної дії. Відклав заміну шин, можеш дотягнути до фінішу, а можеш просто вилетіти з траси і залишитися поза справою. Відклав підвищення своєї бізнес майстерності і застряг на тому ж рівні. При цьому ти бачиш, що є зовсім інший рівень бізнес можливостей та досягнень, але перейти туди не спроможний… Просто не вистачає бачення, як вийти на новий рівень. Немає розуміння як запустити динаміку свого бізнесу у відповідності з бажаннями і прагненнями, під потрібний результат.

І тут необхідно приймати рішення який метод використовувати для вирішення наявних завдань:

 • сучасний або минулого століття;
 • індивідуальний підхід або масовий ширвжиток;
 • результативний або інформаційний;
 • швидко з бізнес-коучем або повільно самому.

При ухваленні рішення дуже важливо пам’ятати, що Ви платите завжди, питання тільки в тому:

 • скільки;
 • чим;
 • та за що?

Якщо Ви обираєте коучинг, то відповіді дуже прості:

 • Скільки – оплата погодинна і тільки Ви вирішуєте скільки та коли Вам тренуватися!
 • Чим – ви платите тільки гроші!
 • За що – за вирішення Ваших бізнес задач, за тренування Вас як бізнес гравця і звичайно за реальний бізнес результат, який Ви зможете отримати!

Почніть тренуватися з бізнес-коучем і Ви побачите різницю, і відчуйте швидкість …

Коучинг бізнес гравців

Коучинг бізнес команд

Олена Бойкобізнес-коуч, який створює результат.

+38 099 23-850-33

QR: Бізнес коучинг – результат закономірний