Реальність, в якій ми живемо або події, які змінюють світ

Реальність, в якій ми живемо або події, які змінюють світ

Кримчани, ви справді вірите, що возз’єднання з Росією це те, що веде саме до процвітання?

Ви стільки років прожили в Україні і зараз Ви готові зробити крок у невідомість.

Що робить Путін, він нахабно використовує неузгодженість українських реальностей. Адже не секрет, що існує дуже багато неузгодженостей про реальний стан справ у кожному регіоні в Криму, в Донбасі та інших. Просто підкреслюючи проблему, граючи на емоціях мешканців він жорстко веде свою гру – здійснює рейдерське захоплення на міждержавному рівні. Тільки він віджимає не бізнес, а територію з населенням.

Так хто такий Путін?

Світовий рейдер, який захоплює чужі території.

Ключове слово тут саме «територія» і не варто на це закривати очі.

А як його сприймає частина Кримчан?

Як благодійника, який змінить та покращить їхнє життя. Вони думають, що Путіну потрібні вони! Ні Путіну потрібна їхня територія. Що з цього випливає, а те що він буде надходити з населенням так як вважатиме за потрібне. Захоче виселить, захоче розорить або просто махне рукою, а місцева влада почне жорсткий дерибан всіх російських дотацій. Але кожен спраглий до Росії думає, що з ним цього не станеться і у нього буде можливість жити добре, нічого не роблячи. Ось так просто візьмуть і дадуть грошей, все виправлять та полагодять, навіть туристів привезуть, щоб Криму жилося добре.

Але якщо Путін такий класний і турботливий, то чому росіяни не жирують?

Чому досі розруха в Абхазії, Придністров’ї?

Скрізь де побував Путін зі своїми благими намірами все досить жорстко і сумно.

А відпочивати люди люблять там де не тільки гарно, але ще й безпечно.

Так само Путіну потрібна слабка Україна. Ну не може цей товариш грати з сильними супротивниками, він бере тільки у слабких. Скільки сил він вклав, щоб все отримати через Януковича, але українці піднесли йому сюрприз.

Звичайно Україна зараз як ніколи слабка, але ця слабкість чисто організаційна, тому Путін так і поспішає. Він розуміє, що після проведення певних процедур країна закріпить свої позиції та вирівняє своє становище і тоді Україна буде просто сильним сусідом, а він боїться сильних сусідів. Адже у росіян тоді виникне закономірне питання:

– Чому у сусідів добре, а у нас так жорстко і погано?

А що тут можна відповісти, ну не вміє Путін творити, для цього потрібно бути господарем і вміти піклуватися про процвітання, куди легше просто розширювати території і говорити, що це на благо. Але благими намірами дуже часто прикривають знищення та розорення. Все, що відбувається дуже схоже на божевілля і страх. При цьому одне живить інше, постійно здійснюючи новий виток ескалації агресії, абсолютно не бажаючи називати речі своїми іменами.

Ось тут мир і розділився на тих хто «за» і хто «проти».

А Ви що обираєте?

Ви за страх та божевілля або проти насильства і війни.

Божевілля:

  • радіти, що окупували,
  • думати, що люди зі зброєю, тільки охороняють,
  • вірити, що хтось зробить за нас,
  • очікувати від окупанта благ і турботи,
  • сподіватися, що все розсмокчеться само собою.

Все це базується на страху, що хтось прийде і відбере. Але в цей самий час приходять саме ті хто посіяв страх і обіцяють захистити, але зовсім не говорять про те, що відбирати будуть пізніше.

Все найцікавіше завжди відбувається потім, коли ніхто вже не може заборонити робити те, що влада порахує потрібним та корисним для своїх новопридбаних територій. А люди (населення) у рейдерстві не головне і тоді відбувається зустріч з дійсністю.

Людське життя досить коротке, щоб так розбазарювати свої можливості та дозволити комусь обдурити і пограбувати в настільки важливому питанні. Будьте сміливими та дивіться правді в обличчя і тоді Ви зможете побачити справжню картину того, що відбувається. Пам’ятайте головна зброя ворога це страх і паніка, не дайте йому можливість керувати Вами.

QR: Реальність, в якій ми живемо або події, які змінюють світ