Коучинг делегування "Емоції. Час. Гроші" для бізнесменів

Коучинг делегування “Емоції. Час. Гроші” для бізнесменів

Якщо прибрати все зайве, додати потрібне, вибудувати вертикаль взаємодії, вбудувати правильний підхід і ще при цьому задати правильний напрямок, то результат неминучий.
Адже коли немає нічого особистого, а є тільки справа і рішення приймаються вчасно, то всі просто працюють і все виходить.

Ви так вмієте?

Приходить час, коли вже пора все розставити по своїх місцях і звільнити час для вирішення завдань іншого рівня. Потрібно вмонтувати навик делегування та відшліфувати управлінські компетенції, щоб витрачати менше сил та часу, щоб робити головне і створювати нове.

Звичайно все це не відбувається само собою, а тільки через тренування та вірне ставлення до себе, свого бізнесу і до своїх підлеглих. Адже управління бізнесом – це багатовимірне завдання, від рішення якого залежить бізнес результат. Зміни точку докладання зусиль і зможеш змінити результат свого бізнесу.

Все це можливо зробити в ході коучингу делегування «Емоції. Час. Гроші». Виконати цілеспрямоване тренування і вбудувати навик делегування, зняти емоційний фон, звільнити час та заробити гроші. Весь коучинг направлений на вирішення конкретних завдань бізнесмена (керівника) і враховує всі індивідуальні аспекти і ситуативні нюанси.

Немає завдань, які не можливо вирішити, а є завдання, які Ви ще не почали вирішувати. Почніть вирішувати завдання свого бізнесу просто зараз з коучем.

Коучинг делегування «Емоції. Час. Гроші» для бізнесмена (керівника) – це 3 місяці коуч-тренувань (очно або дістанційно) в заданому напрямку, з вбудовуванням потрібних навичок та вмінь.

Це 18 годин сфокусованої роботи (в зручний час) фактично без відриву від бізнесу, з можливістю постійно тренуватися і отримати потрібний результат, якісно поліпшити свій бізнес.

Це можливість вийти на новий рівень бізнес ефективності. Вартість всього 10800 грн. за три місяці особистих тренувань та досягнень.

ЗАМОВИТИ КОУЧИНГ ДЕЛЕГУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕСМЕНА

 

 

QR: Коучинг делегування “Емоції. Час. Гроші” для бізнесменів