Коучинг-мобіл "Практичні рішення"

Коучинг-мобіл “Практичні рішення”

У Вас є мотивація, бажання та прагнення отримати результат!

Але цього не достатньо. Ще потрібно і рішення, яке призведе до результату. Без рішення немає руху. Немає руху, виникає застій та проїдання…

Завжди відбувається пошук потрібного рішення. Чи буде цей пошук успішним залежить тільки від Вашої готовності, настрою та послідовності. Ну, а так само від складності задачі, яку Ви ставите.

Якщо дистанція надто велика, то і знадобиться більше часу, щоб втілити Вас у людини здатну це досягти…

Якщо завдання поточне, то для його вирішення буває достатньо і десятка хвилин.

Питання в тому, Ви хочете вирішити завдання або поговорити?

Якщо поговорити, то тоді Ви не шукаєте рішення, а просто Вам потрібно скинути напругу…  Для цього є інші відповідні методи.

Ну, а якщо рішення потрібно і Ви знаходитесь в активному його пошуку, то тоді Ви просто постійно в голові крутите, шукайте, перебираєте можливі варіанти вирішення. І це відбувається і на відпочинку, і навіть вночі. Ви начебто тут, а Ваші думки поглинені пошуком рішення. І тоді багато чого не помічаєш, фактично випадаєш з життя. Отямився і навіть не помітив як сюди потрапив.

Ваш час і увагу безжально з’їдає поглиненість пошуком рішення. Адже від нього залежить подальший рух. Головне знайти рішення і тоді Ви вільні і чітко знаєте і розумієте, що робити. А все інше справа техніки.

Пошук рішення можна продуктивно вчинити у коучингу-мобіл «Практичні рішення», який дозволяє в телефоном режимі взяти та вирішити завдання.

Завжди існує точка вибору. Саме в цій точці Ви визначаєте, що буде далі відбуватися у Вашому бізнесі:

  •     відкладіть рішення і Ви втратите багато, але через деякий час

або

  •     знайдіть рішення у коучингу за гроші, тим самим скоротите відстань та заощадите свій час та ресурсы свого бізнесу. А реалізувавши рішення, Ви ще отримаєте результат.

Коучинг-мобіл «Практичні рішення» – це можливість удосконалити, відлагодити, налаштувати і звичайно отримати. Це робочі рішення для реального бізнесу.

Використання коучингу-мобіл «Практичні рішення» – це реалізація можливості оптимально та мобільно рухатися в потрібному напрямку, отримувати робочі рішення своєчасно. Це цілеспрямована робота з бізнес-коучем над Вашими бізнес завданнями і робочими питаннями, тоді коли Вам це треба не виходячи з офісу або іншого зручного місця, головне щоб там працював мобільний зв’язок і ніхто Вас не відволікав.

Немає нічого важливішого робочих бізнес рішень, які ведуть до результату та забезпечують успіх.

Що Ви отримаєте в ході сфокусованої роботи в коучинг-мобіл «Практичні рішення»:

  • рішення робочих завдань і питань
  • тренування конкретно мислити, чітко і ясно ставити завдання
  • вироблення навички цінності часу
  • формування бачення та потрібних робочих посилів
  • рух у потрібному напрямку із збереженням важливих ресурсів та особистих зусиль.

Звичайно це далеко не все, що може вийде, можливо ще багато змін та відкриттів, але всі вони будуть відбуватися поступово, пролонгованно в часі по мірі вирішення бізнес завдань і нарощування швидкості руху.

Немає нічого важливішого рішення та часу. У коучинг -мобіле будемо знаходити перше та зберігати друге оскільки сплачений час Ви будете вибирати по хвилинно по мірі  Вашої потреби та необхідності вирішувати потрібні питання. Ви можете придбати один з трьох пакетів і почати стрімкий рух до своїх результатів.

Мінімальний

Стандарт

Преміум

Період дії пакета, місяць. 1 3 6
Кількість часу в пакеті, хв. 180 540 1080
Вартість пакету, грн. 3600 ₴ 8640 ₴ 12960 ₴

Приймайте рішення та отримуйте бізнес результат.
У коучинг-мобіл «Практичні рішення» беру тільки 5 чоловік на місяць.

ЗАКАЗАТЬ КОУЧИНГ-МОБІЛ “ПРАКТИЧНІ РЕШЕННЯ”

 

QR: Коучинг-мобіл “Практичні рішення”