Бізнес-коуч, як годинникар бізнес результативності

Бізнес-коуч, як годинникар бізнес результативності

Всі знають як ми втрачаємо час:

  • виконуючи рутинну роботу;
  • відкладаючи вирішення завдань;
  • ведучи довгі неконструктивні розмови;
  • довго переварюючи малозначні події.

Але мало хто відповідає на питання:

– Чому я втрачаю час?

Саме це питання є ключовим для плідного розпорядження своїм часом.

Так, тільке плідне розпорядження часом дає такий бажаний бізнес результат.

І основна відповідь на це питання дуже проста:

– Ми не тринькаємо те, що для нас дуже цінно, а зберігаємо і розпоряджаємося їм дуже дбайливо. Чого не можна сказати про наш час.

Тоді виходить:

Більшість із нас не цінує свій час!

І тут виникає досить цікавий кругообіг. Той, хто не цінує свій час, відповідно не може оцінити і час іншого. Не розуміючи цінності часу, тверезо не оцінює результати своєї діяльності, адже в тебе є завтра. Не можливо плідно працювати і отримати результат в найкоротший час, працюючи на автопілоті. Тому багато хто топчеться на місці, витрачаючи свій та чужий час.

– Як перестати витрачати час і почати отримувати результат?

– Необхідно визначити цінність часу!

Легко сказати, а чи можливо це зробити? Давайте спробуємо!

У чому цінність часу?

Час – це інтервал, протягом якого ми можемо виконати якісь дії, для отримання певного результату. Правда ніхто не сказав, що результат можна побачити відразу. Як правило, великий результат складається з безлічі маленьких дій. Мікро-дії взаємодіють між собою як шестерні, гвинтики, пружинки, пластинки, поступово складаючись в працюючий внутрішній «бізнес механізм».

Так, кожна поточна дія (рішення) це маленька або велика «деталь» Вашого внутрішнього «бізнес механізму». І тільки створивши необхідну кількість потрібних «деталей» і зібравши їх в ціле, Ви отримуєте працюючий внутрішній «бізнес механізм», який може стабільно працювати і впевнено створювати бізнес результат.

Кожен бізнесмен є володарем часу. А час просто безперервно тече, даючи можливість якомога більше встигнути зробити і запустити в дію такий бажаний «бізнес механізм».

Ви розпорядник часом своїх бізнес результатів. Чим точніше і правильніше Ви створюєте потрібні «деталі», налагоджуючи роботу свого внутрішнього «бізнес механізму» тим швидше отримуєте потрібний бізнес результат.

Саме тут необхідно позбутися від однієї ілюзії, яка комусь не дає створити свою справу, когось водить по колу придбань та втрат в бізнес проектах, когось міцно тримає в одній точці, не даючи плідно розвивати бізнес.

Це ілюзія того, що рішення всіх питань знаходиться у поза.

Помістивши точку рішення у поза, Ви приречені знову і знову натикатися на схожі обставини, завдання …

Чому так?

Уявіть, що Ви граєте в настільний теніс (великий теніс, сквош, бадмінтон). Виберіть те, що Вам ближче і зрозуміліше … Вам необхідно відбити на сторону суперника м’ячик (волан) … і поки він летить, Ви повинні зорієнтуватися як краще це зробити. І все починає залежати від Ваших навичок – швидкості реакції, координації рухів, вміння оцінювати ситуацію, вміння приймати той чи інший м’яч (кручений чи ні), окоміру, сили удару, емоційного настрою і т.п.

І тільки якщо Ви зібрані і вмієте сконцентруватися на м’ячі, і вірите в свої можливості гравця, ви зможете прийняти м’яч і відправити його супернику…

Якщо Ви з цим не згодні, то можете почати звинувачувати ракетку, суддю, суперника, кросівки, але навряд чи це Вам допоможе підвищити рівень своєї гри …

Так, у спорті все досить зрозуміло, хочеш виграти – тренуйся і покращуй свої спортивні можливості.

У бізнесі все виглядає трохи інакше, але суть не змінюється.

Просто Ви не бачите «м’яча», а він присутній незримо в проектуванні бізнесу, в переговорах, в продажах, в управлінні персоналом. Ви постійно з тією чи іншою метою вкидаєте «м’яч» в гру і з Вами або починаю грати, або просто йдуть грати з кимось іншим, або відбивають так, що вам важко прийняти …

У бізнесі необхідно відстежувати дуже багато параметрів течії гри і тоді питання звучить досить просто.

Чи вмієте Ви відстежувати всі змінні поточного моменту бізнес гри?

Відбиваючи «м’яч», Ви здатні врахувати позиції всіх гравців?

Ви, готові до того, що Вам можуть послати незручний «м’яч»?

Ви, дійсно хороший бізнес гравець?

На всі ці питання дуже красномовно відповідає стан справ у Вашому бізнесі! Саме в цьому місці можна поставити «крапку». І ця «крапка» є найважливішою! Це крапка прийняття рішення!

Ви можете залишити все як є та готуватися гасити черговий аврал … Або можете визнати, що Вам необхідно покращувати свій внутрішній «бізнес механізм».

Саме в цей момент Ви і обираєте як використовувати час який у Вас є!

Визначаєте його цінність!

Час – це можливість вибудувати свій результат!

Кожен має можливість плідно використовувати свій час, але цією можливістью потрібно правильно скористатися!

У що Ви вкладете свій Час, у зовнішнє або внутрішнє?

Зовні – це сама бізнес гра і її неможливо контролювати, в ній можливо тільки брати участь, з націленістю на результат, а результат багато в чому залежить від гравця!

Внутрішнє – це те, який Ви бізнес гравець, як Ви граєте!

Вкладаючи свій час в налагодження свого внутрішнього «бізнес механізму», Ви корисно використовуєте його, так як підвищуєте свою бізнес ефективність і цією цінністю Ви зможете користуватися завжди.

Маючи високу бізнес результативність, можливо вести досить складну гру і отримати високий бізнес результат! Значить, бізнес ефективність необхідно цілеспрямовано нарощувати.

Тільки нарощувати потрібно досить швидко, адже бізнес не чекає, а вимагає потрібних і вірних рішень, вимагає високого рівня гри і бізнес відповідності.

Прискорити процес підвищення бізнес ефективності можна в бізнес-коучинзі. Саме бізнес-коуч тренує бізнесмена відповідно до рівня його підготовки, підвищуючи рівень його ефективності, готуючи його до майбутньої бізнес грі.

В ході коучингу, бізнес-коуч допомагає Вам побачити що не ефективно працює або можливо чого не вистачає для успішної роботи Вашого «бізнес механізму». Визначивши параметри відсутньої «деталі», завжди можна знайти потрібне рішення, яке вирішить задачу і дозволить рухатися до бізнес результату.

З бізнес-коучем Ви зможете швидше і якісніше налагодити роботу свого «бізнес механізму», підвищити рівень своєї бізнес ігри в найкоротші терміни.

Коучинг бізнес гравців

Пошук і усунення перешкод зі шляху до бізнес-результату

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33
QR: Бізнес-коуч, як годинникар бізнес результативності