Коучинг... ні або так?

Коучинг… ні або так?

Коучинг вже досить впевнено крокує по світу … І навіть пустив коріння в нашій країні. На пропозицію послуг коучингу відгукнувся тонким голосом попит, але в повітрі ще висить питання:

Коучинг дійсно дає результат?

– А Ви, дійсно хочете (готові) отримати результат? – Виникає зустрічне питання.

Давайте подивимося чому виникає таке зустрічне питання.

Будь-який результат це підсумок зробленого, прикладених зусиль, скоєних дій. Можливо, у когось виникла внутрішня напруга при читанні останнього речення. Але з життя не викинеш послідовності. Вона проявляється в кожному результаті, щось упустив (пропустив) і результат уже не той.

А так хочеться отримати бажане, але між бажаним (результатом) і Вами знаходиться певна послідовність дій, яку потрібно виконати. Навіть якщо дії прості все одно необхідно «набити руку», щоб все виходило. А якщо діяльність складна, та ще й в неї включені інші учасники? Тоді, щоб отримати потрібний результат, необхідно погодити всі дії і докласти (можливо спільно) зусилля в потрібному напрямку.

Значення ролі гравця в грі вийшло на перший план. Це тільки здається, що потрібну освіту, додаткові кваліфікації, напрацьований досвід, знання гарантовано ведуть до бажаного. Ні. Все вище перелічене це лише атрибути, які свідчать про проходження якогось етапу, на шляху до можливого результату.

Так, результат тільки можливий і над його досягненням необхідно трудиться.

А атрибути мало що можуть розповісти про реальну поведінку гравця в майбутній грі.

Гарантовано до бажаного веде:

  • діяльність заточена під результат;
  • націленість гравця на результат;
  • здатність йти долаючи всі випробування;
  • готовність гравця покращувати себе, для досягнення бажаного результату.

Адже в цій грі все відбувається миттєво. Пас … І ти прийняв або втратив «м’яч». Якщо прийняв, що далі будеш робити з ним? А якщо втратив, як перехопити назад …

Життя дуже оманлива штука – це тільки здається, що час нескінченний і ще можна почекати з ривком. Можна побути на старті і трохи краще підготуватися. Ні. За цією ілюзією криється великий секрет – Ви вже в грі. І гра відбувається постійно. Питання тільки в тому, який Ви гравець? Як Ви граєте? Чи граєте Ви або Вас грають?

І тут виникає питання: «Вам дійсно потрібен результат?» Або можливо Ви просто граєте в гру «помрій».

Необхідно чітко визначитися з грою, в яку Ви дійсно граєте.

Настав час покращувати якості гравця, займатися підготовкою до майбутньої гри. Адже фактично, раніше в бізнесі вся увага була сфокусовано на самій грі, а не на гравці, який стикається з рядом ситуацій та приймає рішення по ходу розвитку подій. Але саме від прийнятих гравцем рішень багато в чому залежить результат бізнес гри.

Гравець, серйозно налаштований на бізнес гру, розуміє необхідність підвищення своєї особистої ефективності і цінує швидкість руху до результату. Він готовий покращувати себе для досягнення результату.

Коучинг – це можливість ефективно вписати себе в серйозну гру і отримати потрібний бізнес результат.

Саме в бізнес коучинзі:

  • швидше відбувається рішення бізнес завдань;
  • відбувається підготовка до серйозної гри;
  • змінюються якості бізнес гравця;
  • підвищується особиста ефективність.

Бізнес коучинг – це не примха і не данина моді, це просто відповідь на стрімкий рух сучасного світу.

Бізнес коучинг – це використання якогось ментального «автобуса», який скорочує відстані, доставляючи в потрібну точку, зберігаючи дорогоцінний час бізнес гравця.

Коучинг бізнес гравців

Пошук та усунення перешкод на шляху до бізнес-результату

Олена Бойко бізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33
QR: Коучинг… ні або так?