Коучинг-майстерня “Удача. Гроші. Успіх” для бізнес команд

Командна реалізація бізнес проекту вимагає певної узгодженості в діях і взаєморозуміння як на початкових етапах старту, так і в дорозі, коли бізнес проект запущений. Але дуже часто виникають різночитання і немає спільного бачення як усе має бути. Що в першу чергу, а що не вимагає такої пильної уваги на даний момент і починається внутрішнє протистояння, яке знесилює та відводить від вирішення реальних бізнес завдань, зупиняє ріст і розвиток бізнесу.

Від всіх взаємодій, від злагодженості та взаєморозуміння і залежить, що чекає бізнес в найближчій перспективі. Уміння йти в єдиному напрямку дає можливість продуктивно вибудувати бізнес процеси, налагодити важливі моменти, правильно розподілити зусилля і стати зіграною командою, яка з успіхом зможе вирішувати виникаючі бізнес завдання та робочі питання злагоджено і ефективно. Адже саме для цього і створюється бізнес, щоб рости і розвиватися, а не сперечатися і протистояти один одному.

Спільно діяти і створювати потрібний бізнес результат – основне завдання бізнес команди. А для цього потрібно домовиться з ключових питань, виробити спільну концепцію дій і вирішити першочергові завдання, вибудувати загальне бачення та налаштувати взаєморозуміння.

Кожній команді хочеться отримати найкращий результат з найменшим вкладенням зусиль, часу та фінансів.

Саме цим ми й будемо займатися в ході коучинг-майстерні «Удача. Гроші. Успіх» для бізнес команд, знаходити і створювати оптимальні умови для реалізації задуманого, вирішувати поточні бізнес завдання, вибудовувати взаєморозуміння та робочі взаємини. Робити все потрібне для успішної взаємодії в бізнес команді.

Коучинг-майстерня «Удача. Гроші. Успіх» для бізнес команд це можливість змінити хід гри і стати справжньою бізнес командою, якій до снаги мобільність і висока результативність. Ну, а удача, гроші та успіх це лише показники, які зазвичай ростуть при продуктивній командній грі. Станьте командою переможців!

Для кого буде продуктивна дана коучинг-майстерня:

  • для стартаперів, коли Ви вже в дорозі і потрібно зшити Вас як команду та вбудувати правильну взаємодію, щоб Ваші зусилля були високо продуктивними і швидше давали віддачу;
  • для бізнес команд, у яких виник певний застій або внутрішні протиріччя, спільна робота над якими допоможе почати злагоджено діяти, щоб змінити хід подій і отримати потрібний результат;
  • для бізнес команд, у яких все досить добре, але з’явилися перші пробуксовки. Використовуйте коучинг-майстерню, щоб зберегти швидкість та підвищити командну зіграність.

Звичайно – це далеко не повний перелік, кому коучинг-майстерня може змінити хід гри і вивести на новий етап досягнень та взаємодії, надати прискорення і скоротити відстань.

Що вимагає основного вкладення в бізнесі?

Командно-керівний склад – це партнери, ключові керівники, від який залежить управління і прийняття рішень. Саме ці ключові гравці і визначають перспективи та результати. Якщо не вірно діє керівник (партнер), то і підлеглі вже не працюють. Якщо керівник зібраний, правильно націлений та ефективний, то вже ні кому не вдасться імітувати роботу або «прожирати» бюджет. Якщо всі бізнес гравці діють злагоджено, то бізнес зростає і процвітає.

Все залежить від команди бізнес гравців. Адже бізнес результат – це просто підсумок командної гри.

Коучинг-майстерня – це практичне тренування Вашої бізнес команди фактично в реальному часі. В ході такої роботи буде зроблена орієнтація на кожного гравця (партнера, керівника) та на всю команду в цілому. Вся робота буде чітко сфокусована під реальні робочі завдання, а канва коучинг-майстерні побудована під конкретну команду. Тренуйте свою майстерність та отримуйте результат.

Вкладіть час і гроші у вирішення важливих і потрібних питань, у формування продуктивної бізнес команди і Вам буде по плечу рішення досить складних бізнес завдань. Робіть правильний вибір, вкладайте гроші в ключові точки свого бізнесу.

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат

+38 099 23 850 33

QR: Коучинг-майстерня “Удача. Гроші. Успіх” для бізнес команд