Бізнес коучинг це про…

Бізнес коучинг – це про те, як краще бігти, їхати, йти, рухатися щоб дістатися до результату за найкоротший час з найменшими зусиллями. Перед кожним стоїть певне прагнення отримати свій “приз”, але на сьогодні в русі до нього важливою змінною стали зусилля та час, оскільки саме вони і визначають вартість успіху. І якщо витрати зусиль великі, а досягнення відбувається з запізненням, то дуже багато вкладень і мінімальна віддача ведуть до втрат.

Тільки оптимальне співвідношення зусиль та часу дає потрібну віддачу і зберігає ресурси, а де коли і примножує їх. Головне завдання, максимально правильно використовувати те що є, щоб отримати те що потрібно.

Саме в коучинзі відбувається вивірення всіх ресурсів та можливостей з чіткою орієнтацією на результат. В ході коучингу відбувається не тільки рішення бізнес завдань, але й перерозподіл зусиль і часу самого бізнесмена або бізнес команди, відбувається перехід на якісно новий рівень управління та взаємодії у важливих питаннях. Фактично змінюється рівень гри і зростає віддача від виконуваної діяльності, при меньших вкладеннях часу.

Саме від рівня гри залежить кількість докладених зусиль та часові витрати.

У бізнес коучингу:

  • вкладаєте час в себе, як в керуючий вузол;
  • зосереджуєте увагу і зусилля на самому потрібному та важливому;
  • перепрописуєте алгоритми свого мислення;
  • підвищуєте якість своїх дій;
  • отримуєте потрібний результат.

Бізнес-коуч супроводжує у вирішенні питання і розширює поле бачення, допомагає знайти потрібне і важливе рішення для клієнта, команди або организації. Коуч професійно присутній в обговоренні і вирішенні завдань, підвищує рівень ефективності замовника. Коуч є саме тим каталізатором, який запускає потрібні механізми, вибудовує внутрішню відповідність для ефективного ведення справ, вирішення управлінських питань. Коуч-тренування допомагає дуже швидко розвиватися та збільшує швидкість просування до цілі. Не втрачайти час використовуйте коучинг та отримайте потрібний результат. Використовуйте результативне, отримуйте потрібне.

Коуч-діагностика для бізнесменів

Коучинг бізнес гравців

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат

+38 099 23 850 33

QR: Бізнес коучинг це про…