Перевірка на відповідність чи випробування атиповою війною

Динаміка подій в Україні дуже сильно висвітлила весь світ та показала дуже багато речей у правдивому світлі. Мало того, що Україна дуже голосно заявила про себе, вона ще й змусила чітко проявиться істинним планам «брата», який виявляється вів дуже тривалу підготовку по заволодінню розумом і територією. А коли не вийшло просто пішов війною, вирішивши що військові дії все спишуть і неможливо буде його звинуватити. Адже він миротворець і просто рятує від страшних «бендеровцев». Але Україна знову не виправдала надії Путіна і війна стала абсолютно атиповою.

У цій війні битва відбувається на рівні економіки та сприйняття, а також на рівні витримки і гідності. Йде тотальна перевірка народу України на національну самоідентифікацію, на готовність боротися за незалежність та територіальну цілісність своєї країни. Тільки ця боротьба поки проходить без автомата, а через вибір, дії і підтримку.

Політиків перевіряють на здатність ставити національні інтереси вище особистих, діяти не хвилинно, а обмірковано та відповідно до військового часу. Адже, якщо не ввели військовий стан це не означає, що немає війни, вона просто інша. І кожен політик тепер не може говорити та робити, що заманеться, а повинен перш ніж діяти подумати про те, як це виглядає насправді та чи не буде це на руку ворогові, який дуже сильно чекає помилок і саботажу.

Українських військових перевіряють на вірність та рішучість, здатність діяти в абсолютно незвичайних умовах, коли треба вистояти морально і тактично. Звичайно це дуже складно вести війну без зброї, але чим швидше ми зрозуміємо, що це абсолютно новий вид війни, тим легше нам буде її виграти. Адже тоді кожен буде чітко усвідомлювати, що це така війна і діяти потрібно по іншому. Потрібно бути уважним і далекоглядним, спокійним та зібраним, розуміти що швидко не буде, а якщо буде то може бути не на нашу користь.

Значить потрібно просто усунути всі можливості ворогові рухатися далі і відрізати все що можна економічно, щоб не підтримувати його жодним чином.

Напевно гасло цієї війни: «Вистояти морально і тактично».

Адже ми опинилися в ілюзії. Живемо мирно, але насправді йде війна. Чим швидше ми зможемо позбутися цієї ілюзії, тим швидше почнемо діяти адекватно і діяти у відповідності з бойовими діями.

Будьте уважні та пам’ятайте Україну намагаються завоювати.

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат

+38 099 23 850 33

QR: Перевірка на відповідність чи випробування атиповою війною