Як виграти в бізнес забігу?

Як виграти в бізнес забігу?

Якщо поставити питання саме так, то отримана відповідь може надати дуже багато рекомендацій … Але для того, щоб втілити хоча б малу частину цих рекомендацій знадобитися достатньо велика кількість часу.

А Ви вже берете участь у бізнес забігу. Вам потрібне рішення, яке ви зможете швидко реалізувати, і його реалізація призведе Вас до успіху або хоча б дозволить підійти до нього максимально близько. Адже Ви знаходитесь на «полі» бізнес гри і на цьому полі все відбувається по справжньому і опинитися поза грою досить просто.

Тільки правильно поставлене питання призведе до постановки задачі, а поставлену задачу можна вирішити

Все це дуже добре показано у фільмі «Людина, яка змінила все». В основі фільму лежить реальна історія бізнес-гравця, який зумів поставити і вирішити задачу, незважаючи на бюджет та опір.

Дуже показова сцена, в якій головний герой Біллі Бін обговорює з радою директорів підбір нових гравців. Директора зовсім не замислюються про проблему, з якою вони зіштовхнулися, вони просто автоматично латають дірки. Навіть поставлене Біллі завдання їм не зовсім зрозуміло і викликає серйозний опір з їх боку.

Підхід визначає результат. Змінивши підхід Біллі перевів гру на інший рівень. На цьому рівні з ним змагатися ніхто не зміг і навіть не відразу змогли зрозуміти «що він робить».

Протягом усього фільму Біллі дуже віртуозно вирішує вникаючи перед ним завдання.

Тренер команди зовсім не розуміє, що треба робити з підібраним складом гравців і навіть не хоче розуміти. Він просто ігнорує Біллі і всі його рекомендації.

Але для Біллі це просто робоча ситуація. Якщо не можливо знайти порозуміння, значить необхідно створити умови для виконання його задумів і запустити гру як він бачить. Нічого особистого, тільки справа – все чітко та виважено.

Кожна сцена фільму дуже добре показує як і якими методами Біллі веде свою заплановану гру. Він іде до перемоги чітко розуміючи, що існує і ймовірність програшу.

Бейсбольній команді вдається максимально близько підійти до перемоги. У фільмі дуже добре простежується весь шлях до такого неймовірного результату, але з чого почався цей шлях?

Все починається з визнання головним героєм (керуючим) проблеми. Визнання проблеми дозволяє правильно поставити завдання, ну а поставлене завдання включає пошук варіантів його вирішення … І все це він зміг зробити, тому що сам був гравцем високого рівня.

Звичайно фільм про бейсбол, але бейсбол це теж бізнес і головний герой веде себе як ефективний бізнесмен, враховуючи всі важливі змінні і правильно розпоряджаючись наявними ресурсами.

Ось і виходить, що схема досягнення успіху (перемоги, результату) одна, але існує дуже багато показників (умов), які впливають на перебіг гри.

Виграш чи програш в бізнес забігу це вже результат зіграної гри, і не можна заздалегідь дати чіткі вказівки «як виграти».

Можна тільки увійти в гру і взяти участь в ній з націленістю на перемогу і розумінням імовірності програшу. Гру роблять люди і саме від їх підходу та дій залежить результат гри.

Так як же виграти в бізнес «забігу»? Відповідь досить проста.

Навчися неможливе робити можливим, а можливе переводити у результат.

Стань гравцем високого рівня і приведи свою команду до перемоги. 

Коучинг бізнес гравців

Коучинг бізнес команд

Пошук і усунення перешкод на шляху до бізнес-результату

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33
QR: Як виграти в бізнес забігу?