Чому так важко отримати бізнес результат?

Чому так важко отримати бізнес результат?

Дуже гарне питання. І звучить воно досить часто. Неймовірна кількість бізнесменів хотіло б отримати відповідь та змінити результат свого бізнесу. Але легко сказати та набагато важче зробити. А робити доведеться саме бізнесмену. Адже отримавши відповідь Вам доведеться вибирати, що робити, знаючи відповідь:

  •     діяти в заданому напрямку, навчиться потрібного і все таки отримати результат

або

  •     визнати, що Ви не хочете вкладати свій час та сили, тому у Вас і немає бізнес результату.

Кожний із варіантів вибору цілком прийнятний та дуже значущий, адже вони дозволяють побачити все в правдивому світлі і звільняють від ілюзій. Тому отримати відповідь вельми корисно та одночасно небезпечно, адже можливо доведеться зустрітися з тим, що вам не трібно.

Відповідь на таке важливе питання дає можливість зрозуміти від чого Ви відмовляєтеся? А також як і куди ведете свій бізнес. Звичайно це не для всіх, а тільки для справжніх бізнесменів. Адже саме їм потрібен результат і вони готові діяти та вчиться отримувати необхідне.

Якщо Ви належите до їх числа, то Ви можете отримати відповідь на це питання за досить символічну вартість. Але це не чергова книга, а чітка та досить структурована відповідь, яка визначає можливості і перспективи, вказує напрям руху до результату.

Це мікро-коучинг, який може дати розуміння чому немає результату.

КУПИТИ МІКРО-КОУЧИНГ

Всього 19 грн.

QR: Чому так важко отримати бізнес результат?