Коуч про успіх

Коуч про успіх

Інтерв’ю на одному з телеканалів листопад 2010р.

Дуже важко в прямому ефірі за 15-20 хвилин розкрити суть успіху. Тому продовження нижче.

Основний секрет успіху постійно вдосконалюватися, змінюватися і рости відповідно до змін, що відбуваються. Необхідно своєчасно підтягувати свою відповідність до реалій зовнішнього світу, бути готовим приймати рішення і постійно робити вибір. Звичайно багатьом простіше вибирати на зовнішньому плані, у світі матеріальних речей, але цей вибір нікуди не веде. Він тільки задає можливий діапазон експлуатаційних можливостей. Але насправді все найважливіше відбувається на внутрішньому плані особистості (бізнесмена, професіонала, дитини) – в голові.

Як ти мислиш, туди і йдеш, то й отримуєш!

Саме всередині кожного народжується успіх – він складається з дуже багатьох складових і тільки прийняте рішення визначає як усе відбуватиметься насправді. Що буде робити людина в обставинах і як вона буде справлятися з труднощами (випробуваннями).

Пропоную Вам мікро-коучинг

Істина, в якій укладений успіх. Тільки для бізнесменів

КУПИТИ

Чому тільки для бізнесменів?

Тому, що бізнес вже є і необхідно просто бути ефективним та діяти під бізнес результат. А коли так вмієш, то просто будуєш свій успіх і ще при цьому отримуєш задоволення.

Значить потрібно знати і розуміти як все працює, та ще й вміти цим користуватися. Саме про це буде йти мова в даному текстовому мікро- коучингу:

  • де і як шукати рішення;
  • з чого складаються продуктивні рішення;
  • як працюють «завтра » та « потім»;
  • яке основне вміння бізнесмена;
  • та інші важливі складові для підвищення бізнес ефективності.

Також даний мікро-коучинг наповнений питаннями, які задають напрям руху думки і допомагають осмислити важливе та потрібне для досягнення такого бажаного бізнес успіху.

Удосконалюючи себе, змінюючи своє мислення ми підвищуємо свою майстерність та відкриваємо нові шляхи досягнення бажаного.

Все досить просто і можливо, потрібно лише докласти зусилля і знайти потрібне.

Використовуйте мікро-коучинг для підвищення своєї ефективності.

Істина, в якій укладений успіх. Тільки для бізнесменів

КУПИТИ

Всього 39 грн.

QR: Коуч про успіх