Бізнес коучинг - це тільки для сміливих та рішучих

Бізнес коучинг – це тільки для сміливих та рішучих

Чому для сміливих?

Тому, що основний акцент в ході коучингу спрямований на можливості та реалізацію цих можливостей. Але не можливо побачити можливості через призму власних емоційних перешкод, правил та установок. Тільки знявши внутрішній шум бізнесмен починає бачити все більш чітко і тверезо підходить до вирішення своїх завдань.

Більшість просто не може отримати бажане за внутрішніх обмежень, оскільки вони відводять від вирішення завдань. У цьому і полягає сміливість, це визнати себе не досить готовим, вмілим. Так само потрібно визнати, що немає готових рішень, адже кожна ситуація унікальна і залежно від того хто її вирішує і залежить, що буде відбуватися та яким буде результат.

Значить під свій результат потрібно вибудувати процес. Потрібно оцінити все і особливо себе в цій ситуації, свою позицію та свою готовність саме управляти цією ситуацією, а не чекати що само «розсмокчеться», та ще й так як Вам треба.

Визнання важливості своєї ролі дозволяє підсилити свою позицію і діяти для вирішення потрібних питань, а це сміливість. Сміливість прийняти виклик та йти до результату. Ті хто на це здатний йдуть далеко вперед і отримують бізнес результат, який іншим здається неймовірним. Але немає нічого неймовірного, все це результат конкретних людей.

Тільки приклавши правильно зусилля можна отримати потрібне. Найскладніше це визнати, що те що ти маєш це твій результат. Саме ти створив його і своїми діями або бездіяльністю прийшов до нього. Для цього потрібна сміливість взяти на себе відповідальність за те що є. Більшість тікає від відповідальності. Хоче результат, але без зусиль. Але спочатку потрібно зробити зусилля і відкрити очі, щоб побачити справжню картину того, що відбувається. Змінивши точку докладання зусиль можна змінити дуже багато і запустити процес у потрібному Вам напрямку.

Ви до цих пір шукаєте готове рішення?

Тоді Ви дуже багаті. Ви з такою легкістю вкладаєте гроші і час в пошук «готових» відповідей, у той чого немає. Я розумію, що люди досить марнотратні, але навіщо потім кричати, що Вас обікрали (обдурили).

Ні, ми самі вибираємо за що платити:

  • за пошук «готових» відповідей

або

  • за результат.

Дуже велика різниця.

Пошук – це можливість при вдало сформованих обставинах отримати, то що обіцяно в рекламі (оператором). Платите за можливість.
Результат – це, те що Ви змогли досягти, оптимальним додатком своїх зусиль.

При пошуку Ви вкладаєте і чекаєте, що інші доведуть до результату. Але є дуже багато змінних, які впливають на результат ситуації. А Ви знаходитесь в «залі очікування» і Вам не видно що відбувається, справжньої картини. Звичайно Ви добре проводите час – п’єте каву, прогулюється, спілкуєтеся і багато іншого. А Ваш час та гроші…

І абсолютно все по-іншому, коли Ви йдете до результату, та ще й ведете туди інших. Ви приймаєте рішення, на основі яких і направляєте інших. Вам постійно потрібно відстежувати важливі та потрібні питання, щоб не збитися з курсу. І не можливо кинути все на самоплив, та й не дуже хочеться. Адже Ви вже пройшли частину шляху. Досягнення результату вимагає сміливості та відповідальності, докладання зусиль і правильного вкладення часу та грошей.

Ось і збиває багатьох можливість купити відповідь. Адже відповідь – це теж результат, але справжній результат складається з сотень відповідей, які купити не можливо. Адже відповідь випливає з завдання, а завдання з проблеми. А на «ярмарку» відповідей представлені шаблони готових відповідей, які не враховують контексту та унікальності кожної бізнес ситуації і особливо людського фактора. Адже всі «готові» відповіді втілюють та реалізують люди. І роблять вони це через призму власних умінь та розуміння як це треба.

Тому й кажуть, якщо хочеш щось зробити, зроби це сам. Але тут мова йде не про виконання дрібних питань, плинності, а йдеться про правильну організацію себе та своїх підлеглих, щоб вони змогли зрозуміти куди їм йти і що робити, щоб отримати потрібне.

Якщо хочеш отримати результат, то необхідно керувати походом до нього, бути головним у своєму досягненні. І звичайно навчиться потрібного, щоб все це робити ефективно.
Ну що ж, залишається бути чесним із самим собою та визначиться у що вкладати зусилля, час і гроші. І залежно від того, що Ви обирете те і отримаєте. Ви вирішуєте як діяти.

Коуч допомагає правильно тренуватися та знайти потрібні рішення.

Ще, трохи не забула. Сміливість дуже потрібна, щоб замахнутися на результат! Адже можливо все, у що ти зможеш повірити та чому допоможеш статися.

Коучинг бізнес гравців

Коучинг бізнес команд

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат.

+38 099-23-850-33
QR: Бізнес коучинг – це тільки для сміливих та рішучих