Ranger-J-Class-Yacht-J5 Autor: Chris_Parfitt

Коучинг делегування “Емоції. Час. Гроші” для бізнес команд

Команда бізнес гравців завжди знаходиться в одному «човні» або на одному ігровому бізнес «полі». Від взаємодії, взаєморозуміння та вміння вибудовувати ефективні робочі взаємини і залежить як буде йти гра і чим вона закінчиться. Так само в підпорядкуванні у бізнес гравців знаходяться робочі команди, якими потрібно ефективно керувати і створювати перспективи розвитку, щоб кожен член команди чітко виконував свої завдання та ефективно діяв вирішуючи свої робочі питання.

Потрібно створити високо ефективну робочу атмосферу, працюючи в якій кожен буде розуміти свій обсяг робіт і бачити всі потрібні взаємозв’язки, від яких залежить конкретний результат. А з безлічі складених результатів скадаются бізнес досягнення, бізнес «механізм» успішно рухається та чітко видно перспективи розвитку.

Все це залежить від ключових бізнес гравців їх навичок та вмінь, від бажання ефективно взаємодіяти та бути однією командою.

Коучинг делегування «Емоції. Час. Гроші.» для бізнес команд – це чітко сплановане тренування конкретної бізнес команди, для підвищення ігровий результативності та управлінської ефективності. Це реальне навчання вибудовувати робочу атмосферу і відточування навичок делегування для кожного бізнес гравця, щоб звільнити дорогоцінний час, усунути зайві емоції, які безжалістно пожирають зусилля та руйнують взаимодію, зменьшують результативність. По ходу коуч-тренування так само вирішується ряд робочих бізнес завдань, що прискорює налагодження взаємодії та підвищення управлінської ефективності.

Для яких команд проводиться коучинг делегування?

Для партнерів, керуючих, керівників, для всіх ключових бізнес гравців, головне щоб це були гравці одного рівня. Адже у кожного рівня гравців своє коло бізнес завдань та свій рівень управлінських можливостей. Коуч-тренування гравців одного рівня суттєво підвищує віддачу від коучингу та дозволяє вирішити важливі і актуальні питання саме цього рівня. Ну, а якщо на найвищому рівні все налагоджено та правильно функціонує і при цьому керівники вміють правильно делегувати, то вся бізнес система просто працює і дає гарний бізнес результат. При цьому йде вкладення грошей у конкретних гравців і «прокачування» потрібних навичок та вмінь цих гравців, що актуально для будь-якого бізнесу, коли відбувається вирішення завдань потрібного рівня.

Краще вкладати в кожен рівень окремо, в те що потрібно, ніж учити всіх і всьому, при цьому втрачати фінанси та живити помилкові надії, а раптом спрацює. Ні, тільки конкретно спрямоване рішення завдань потрібного рівня дає гарний управлінський ефект та формує командну взаємодію.

ЗАМОВИТИ КОУЧИНГ ДЕЛЕГУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕС КОМАНД

QR: Коучинг делегування “Емоції. Час. Гроші” для бізнес команд