Такий він коучинг...

Такий він коучинг…

Світ сповнений життя та любові… Це відчувається в русі вітру, в течії води, в красі природи і в кожному з нас. Кожен з нас, частина цього життя і любові. І одночасно кожен – єдине життя та любов, яка живе та протікає в нашій душі.

Можна сказати, що є зовнішнє і внутрішнє життя і любов. Чим вони відрізняються?

Зовнішнє життя – це весь світ, з яким ми стикаємося. Це світ, в якому ми живемо, вчимося і творимо. І цей світ дає нам життя і любов. Ми осягаємо таємниці буття, і всі свої осягнення переводимо у внутрішній план себе, в свою душу. І наш внутрішній світ наповнюється … І наша душа, наше «Я» живе і творить своє життя, створює і осягає свою любов.

Ціле життя світу і одне життя душі. Вони переплетені, об’єднані і одночасно відносно вільні одне від одного.

В якусь мить ми чітко усвідомлюємо своє відділення і свою цілісність. «Я» це «Я», а все що і хто оточує мене це зовнішній світ, це інше життя. І наша душа починає жити усвідомлено. І ми розуміємо – це мої почуття, це мої бажання. Це мої думки і мрії, мої прагнення. І чим чесніше ми будемо з собою, тим легше нам розуміти зовнішній світ. Розуміти почуття інших, їх бажання та прагнення.

І тоді ми опиняємося перед вибором. Приєднається або відділиться, а може разом пройти тільки частину шляху. А може злитися і не думати. І кожен вибирає сам за себе.

Вибір передбачає відповідальність. Відповідальність за себе, за свої дії та наслідки цих дій. Відповідальність – це прийняття і удачі, і поразки. Це усвідомлення втрат і здобутків свого життя, своєї душі. Це сміливість зупинитися і оцінити, що відбувається, і якщо треба – внести зміни в свої дії, в свої наміри. Ми самі приймаємо рішення та реалізуємо їх.

І ми творимо своє життя і свою любов, наповнюючи її своїм змістом та значенням. І все це дивним чином вплітається в зовнішнє життя, у життя світу. І по воді життя розходяться кола, несучи наші посили і нашу любов. І кожен кидає свій камінчик в річку життя. І по воді розходяться сотні, тисячі кіл.

І кожне вплітається в життя і впливає на світ. Цей вплив фактично не помітний. Він проявляється через час… І тоді ми думаємо, що колись давно треба було вчинити по-іншому… Але життя не тече назад, воно стрімко рухається вперед і кожен день йде безповоротно.

Кожен день значущий і неповторний.

Він основа завтра і луна вчора.

Він перевіряє нас на стійкість та творчість.

Робить нас досвідченішими і мудрішими.

І ми йдемо по життю своїм кроком та в своєму напрямку. Робимо свій вибір і приймаємо свої рішення, розставляємо свої пріоритети та вивіряємо свої цінності. Ми осягаємо життя і любов. Ми просто живемо.

Як це все пов’язано з коучингом?

Коучинг – це робота над якістю життя.

Коучинг – це зіткнення з самим важливим і значущим. Зіткнення з собою у всіх проявах життя.

Коучинг – це апгрейд особистості для розкриття потенціалу.

Коучинг – це рішення своїх задач, розвиток своїх навичок та якостей.

Це вибір, сміливість і виклик.

Коучинг бізнес гравців

Олена Бойкобізнес-коуч, що створює результат.

+38 099 23-850-33

QR: Такий він коучинг…