Трохи про головне

Трохи про головне

Життя – це мистецтво, а жити, так як бажаєшь це творчість. Це щоденна праця по створенню свого життя, по втіленню своїх мрій в реальність. Ще давні говорили: «Бійтеся мріяти, мрії збуваються». І вони абсолютно праві. Мрії дійсно збуваються, але вони збуваються не одразу.Спочатку треба помріяти, це теж праця. Треба чітко уявити чого ти бажаєш, а для цього послухати себе, свої почуття, думки. І сформулювати мрію. Дозволити собі подумки і чуттєво зрозуміти, як це класно буде, коли вона здійсниться. І все. Чарівництво починає відбуватися.Наш мозок отримав команду або краще сказати завдання, яке йому необхідно виконати. І навіть якщо ми забуваємо про мрію, наш мозок про неї не забуває. Він просто покладе її в дальній ящичек пам’яті і приступить до її реалізації. І кожен день він буде звіряти завдання з подіями, що відбуваються, і вибирати потрібну для вирішення цього завдання.І може пройти дуже багато часу поки не накопичиться достатня кількість умов для виконання мрії. І в один прекрасний день ми отримуємо можливість, здійснити свою мрію, отримати бажане.

Ось тут і вступає «бійтеся мріяти». Адже можливо минуло вже кілька років і багато чого змінилося в нас. І ми з сумом розуміємо, що це вже нам не потрібно. Але це наша давня мрія і ось вона може здійснитися, але для цього нам треба відмовитися від чогось важливого зараз. Та й мріємо ми вже про інше.

Або може бути так. Виникає довгоочікувана можливість і ми реалізуємо свою мрію, але раптом розуміємо, що її виконання запізнилося. От би раніше все виповнилося.

Тому давні й говорили: «Бійтеся мріяти, мрії збуваються», але, напевно, вони приховали найголовніше, щоб не боятися, треба втілювати мрію в життя.

Повернемося трохи назад. Спочатку треба помріяти. Треба чітко уявити чого ти хочеш, а для цього послухати себе, свої почуття, думки. І сформулювати мрію. Дозволити собі подумки і чуттєво зрозуміти, як це класно буде, коли мрія здійсниться. І коли ви насолодитеся своєю мрією необхідно переходити до її реалізації.

Подумати, що треба для її виконання? Які умови необхідні? Чого не вистачає для здійснення мрії? Хто може допомогти? І ще дуже багато чого …

Ось це вже і пішов процес творчості. Ви самі творите і втілюєте свою мрію. Ви її створюєте щоденними своїми діями і прагненням до неї. Та ви не просто ставите завдання, а ви реалізуєте його своєю працею. І ваша мрія здійсниться тоді, коли вона для вас буде актуальна і її виконання принесе багато радості. Адже ви стільки вклали сил в себе, у своє життя, в свою мрію. Адже кожен день шляху до мрії – це ваше життя.

Ось і виходить, що треба обирати

просто мріяти та чекати, коли мрія здійсниться

або творити свою мрію, творити своє життя.

А творчість – це вже мистецтво, а мистецтво – це ваше життя і цим мистецтвом ви займаєтеся кожен день.

Коучинг бізнес гравців.

Олена Бойко бізнес-коуч, що створює результат.

+38 099 23-850-33

QR: Трохи про головне